Green Roof System

Green Roof Systemİnsanların huzuru anlatırken verdiği örnekler arasında, bir ağaç gölgesinde dinlenmek, kırlarda veya çiçekler arasında koşup oynamak, yeşilliklerin arasına uzanarak gökyüzünü seyretmek gibi birçok deyim ve ifade şekli duymuşsunuzdur. Artık günümüzde büyük metropollerin birçok yerinde kentsel dönüşüm adı altında büyük yıkımlar yapılarak daha fazla yeşil alan oluşturulması çalışmaları yapılmaktadır. Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde hızla artan ve büyük bir hız ile her tarafa yayılan Green roof system hizmetleri ile artık sizler de kendinize ait yeşil alanların sahibi olabiliyorsunuz. Özellikle binaların teras çatı kısımlarının değerlendirilerek böyle bir uygulama yapılması, kişilerin hem kendilerinin yaşayış tarzlarını hem de ailesinde bulunan kişilerin yaşam standartlarını değiştirmekte ve yükseltmektedir.

Green roof system ile binalarınızın kapalı otopark üstü ve çatı kısımlarında oluşturulacak olan muhteşem yeşil ve yeşilin tonları çalışmalarında sizler de huzurun kapılarını artık yukarıdan aşağıya doğru açmış olacaksınız. Mükemmel bir çalışma için özellikle bu alanda büyük hizmetlere imza atmış olan firmamızdan sizler de yararlanabilirsiniz. Hizmet ağının hızlı ve güvenli bir şekilde sistematik olarak verilmesi, temiz ve titiz bir çalışmanın eseridir. Bu sektörde büyük adımlar ile hızla ilerleyen firmamızda yapılacak olan tüm sistem seçimleri profesyonel ekipler ile birlikte yapılmaktadır. Green roof system drenaj levhalarının Türkiye’de ilk üreticisi olan firmamız kalitesini TSEK ve CE belgeleriyle standart hale getirmiştir.

Binanızda uygulayacağınız Green roof system sizi sadece çevreye saygılı yapmaz aynı zamanda gayrimenkulünüzün alanını artırmadan değerini de artırır.