YEŞİL ÇATI

Yeşil Çatı Uygulaması

Yeşil Çatı Uygulaması

Yeşil Çatının Avantajları

Yeşil Çatının Avantajları

Yeşil Çatı Uygulama Alanları

Yeşil Çatı Uygulama Alanları

Yeşil Çatı Sistemi Maliyetleri

Yeşil Çatı Sistemi Maliyetleri

Yeşil Çatı Detayı

Yeşil Çatı Detayı

Yaşayan Çatılar

Yaşayan Çatılar

Yaşayan Teraslar

Yaşayan Teraslar

Teras Bahçe

Teras Bahçe

Kentsel Isı Adası Etkisi

Kentsel Isı Adası Etkisi

Green Roof System

Green Roof System

Green Roof

Green Roof

Yaşam standartlarının gelişmesi, artık köylerin kasaba, kasabaların şehirlere dönüşmesi gibi birçok gelişim ile hayatımızdaki birçok şey de değişime gidiyor. Özellikle insanlara yeşil çatı denilince akla ne geldiğini sorsanız, yaşayış biçiminin değişmesinden dolayı yeşil renkli çatılar diyebilirler. Aslında bunu bir de doğayla iç içe yaşayan bir bireye sorun. Yeşil Sistem Detayı Alacağınız cevap yeşilin doğadaki oluşumlarını işaret eden cevaplarla dolu olacaktır. Firmamız da bu düşünce ile sizlere farklı oluşumlar ile çatılarınızı renklendirme çalışmaları sunmaktadır. Yeşil Çatı Detayı bu renklendirmeler boyadan ibaret değil yanlış anlamayın. Çatılarınıza muhteşem görünüme sahip peyzaj çalışmalarının yapılabileceği, özel dinlenme alanlarının kurulumu gibi olanakları sunacak olan çalışmalardır. Bu farklı oluşumlar artık birçok büyük firmanın projelerinin çatılarında hali hazırda yeşil çatı detayı kullanılmaktadır.

Sizlerde ailenizle veya sevdiklerinizle mutlu ve betondan uzak bir görünüm arıyorsanız firmamızı takip etmenizi öneriyoruz. Muhteşem görünümlü manzaralı evler için biçilmiş kaftan olarak nitelendirilen yeşil çatı oluşumları ile evlerinizdeki manzaraya eşsiz bir kavram katacaksınız. Gündüzleri hayatın yorgunluğunu bu alanlarda atarken, aynı zamanda akşamları eşinizle bir kahve veya çay keyfi alanlarınızı oluşturacaksınız. Mükemmel görünümlü bir çatının sizlere neler katacağına sizlerde şaşıracaksınız. Hayatın tüm stresinden uzak, kendi meşguliyetiniz içinde belki de minik seralar bile denilebilecek ortamları oluşturacaksınız. Yeşil Çatı Ufak domateslerinizi kendi çatınızdan toplamanız kadar güzel bir hayal var mı? Büyük ve girişimci ruhunuzu harekete geçirerek sizler de firmamızdan bu konularda yeşil çatı sistem detayı yardım talep edin.

Firmamız tarafından önerilen sistemler ile yeşil çatı işlemleri, uzman peyzaj firmaları tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yeşil çatı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.